ODPOČET NA DĚTI PŘI VÝDAJÍCH PAUŠÁLEM U PRONÁJMU



02/04/2015 - 16:58
ODPOČET NA DĚTI PŘI VÝDAJÍCH PAUŠÁLEM U PRONÁJMU
Jsem nezaměstnaná, ale mám příjem z pronájmu nemovitosti, výdaje budu uplatňovat paušálem.chtěla bych se ZEPTAT, zda mohu a za JAKÝCH podmínek UPLATNIT SLEVU NA DĚTI?
DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ.
Pokud máte v r. 2014 pouze příjmy z pronájmu (§9) a chcete uplatnit daňový bonus na dítě, je potřeba,abyste použila k příjmům z pronájmu výdaje v prokázané výši. Pokud použijete výdaje paušálem, není možné pro rok 2014 uplatnit slevu na dani a daňový bonus na dítě.
Výdaje v prokázané výši znamená, že si seženete nějaké výdajové doklady, které se k pronájmu vztahují. Např. náklady na energie placené vlastníkovi nemovitosti nebo cestovní náhrady.




Historie:

ZDĚDIL JSEM DRUŽSTEVNÍ BYT. CHCI HO PRODAT. ZAPLATÍM DAŇ?
12/15/2015 - 11:20

JAK ÚČTOVAT NAHRADU SKODY OD POJISTOVNY?
11/20/2015 - 19:30

VZTAHUJE SE NA MĚ PODÁVÁNÍ KONTROLNÍHO HLÁŠENÍ?
10/26/2015 - 18:05

DODANĚNÍ ZRUŠENÉHO ŽIVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ
02/04/2015 - 17:03

ODPOČET NA DĚTI PŘI VÝDAJÍCH PAUŠÁLEM U PRONÁJMU
02/04/2015 - 16:58

DAŇ PŘI VÝPLATĚ ZÁLOH NA PODÍLY NA ZISKU
02/04/2015 - 15:59

ŠKOLKOVNÉ PŘI STŘÍDAVÉ PÉČI
02/04/2015 - 15:41

ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ MANŽELKY NA MATEŘSKÉ
02/04/2015 - 15:07