ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ MANŽELKY NA MATEŘSKÉ



02/04/2015 - 15:07
ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ MANŽELKY NA MATEŘSKÉ
Můžu si uplatnit nezdanitelnou částku na životní pojištění manželky, která je na mateřské dovolené a nemá příjmy?
Podle §15 odst.6 zákona 586/1992Sb. si může poplatník odečíst ze základu daně zaplacené životní pojištění až do výše 12000 Kč za splnění dalších podmínek daných tímto zákonem. Životní pojištění, které si na sebe platila manželka, si poplatník (manžel) odečíst nemůže.




Historie:

ZDĚDIL JSEM DRUŽSTEVNÍ BYT. CHCI HO PRODAT. ZAPLATÍM DAŇ?
12/15/2015 - 11:20

JAK ÚČTOVAT NAHRADU SKODY OD POJISTOVNY?
11/20/2015 - 19:30

VZTAHUJE SE NA MĚ PODÁVÁNÍ KONTROLNÍHO HLÁŠENÍ?
10/26/2015 - 18:05

DODANĚNÍ ZRUŠENÉHO ŽIVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ
02/04/2015 - 17:03

ODPOČET NA DĚTI PŘI VÝDAJÍCH PAUŠÁLEM U PRONÁJMU
02/04/2015 - 16:58

DAŇ PŘI VÝPLATĚ ZÁLOH NA PODÍLY NA ZISKU
02/04/2015 - 15:59

ŠKOLKOVNÉ PŘI STŘÍDAVÉ PÉČI
02/04/2015 - 15:41

ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ MANŽELKY NA MATEŘSKÉ
02/04/2015 - 15:07